fbpx

Nieruchomości

Szukasz nieruchomości?

Zakup nieruchomości krok po kroku

Decydując się na zakup nieruchomości, prawdopodobnie podejmujemy jedną z najistotniejszych decyzji inwestycyjnych w swoim życiu, warto więc się do niej właściwie przygotować i nie dać zaskoczyć nieprzewidzianymi wydatkami.

nieruchomosci1
Zakup nieruchomości – co należy wiedzieć?

Przede wszystkim należałoby zacząć od dokładnego przeanalizowania sytuacji na rynku pierwotnym i wtórnym. Nosząc się z zamiarem kupna nieruchomości w celach mieszkaniowych czy biznesowych warto wybrać moment, w którym stopy procentowe oraz koszty deweloperów będą relatywnie niskie. Nieruchomości w stanie deweloperskim często wybieramy na etapie planów budowy, gdzie część zakupu finansuje się z ramienia kredytu hipotecznego. Rynek wtórny natomiast wiąże się nierzadko z kosztownymi remontami i dodatkowymi inwestycjami. Chcąc zatem zakupić nieruchomość i skorzystać przy tym z dodatkowego źródła finansowania w postaci kredytu, należy poddać analizie swoją zdolność kredytową i wybrać odpowiednią ofertę. Jak tego dokonać?

Fachowa pomoc przy zakupie nieruchomości

Dzięki owocnej współpracy z biurami nieruchomości, jestem w stanie zaoferować Państwu kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie sfinalizowania zakupu wymarzonego mieszkania, domu czy też lokalu użytkowego. Z przyjemnością pomogę Państwu załatwić wszystkie formalności już po wybraniu mienia, a następnie wspólnie przeanalizujemy każdą możliwą opcję dofinansowania do zakupu, aby marzenia o posiadaniu własnej nieruchomości stały się faktem.

Współpracuję z:

Informacje o nowościach