O mnie

Jestem Niezależnym Ekspertem Finansowym, który współpracuje z jedną z największych na polskim rynku firm pośrednictwa finansowego.
0
PLN
wolumen uruchomionych środków

Korzystam z nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi, jestem w stanie porównać dla swoich klientów produkty kredytowe kilkunastu instytucji finansowych (uwzględniając aktualne promocje banków).

Staram się być w pełni odpowiedzialnym, profesjonalnym oraz godnym zaufania ekspertem kredytowym. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem – traktuję Klienta tak, jak sam chciałbym być traktowany.

Współpracuję z bankami, biurami nieruchomości, notariuszami oraz rzeczoznawcami majątkowymi. Zawsze staram się negocjować warunki kredytowe.

Współpracuję z:

Arkadiusz Więzowski - ekspert finansowy

Oferuję: bezpłatną pomoc przy wyborze produktów finansowych, rzetelne pośrednictwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego produktu, porównanie wielu ofert kredytowych, sprawdzenie Państwa zdolności kredytowej.

Arkadiusz Więzowski - ekspert finansowy

Kredyty Koszalin – Arkadiusz Więzowski

Oferuję bezpłatne pośrednictwo kredytowe dla firm i osób prywatnych. Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę wśród kilkudziesięciu banków w Polsce. Proponowane przeze mnie kredyty i pożyczki cechują niskim oprocentowaniem i najlepszymi warunkami kredytowymi przy uwzględnieniu sytuacji finansowej kredytobiorcy.

Własne mieszkanie, rozwój firmy czy zakup samochodu? Kredyt jest rozwiązaniem, które pozwoli osiągnąć cel bez konieczności odkładania i długiego czekania na odłożenie potrzebnej kwoty. Ze mną wybierzesz najlepszy kredyt na rynku, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Dokładam wszelkich starań, aby prezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Głęboki nacisk kładę na profesjonalną obsługę klienta i dostosowanie oferty do jego potrzeb.

Informacje o nowościach